Shadow Yoga ile Tanışma Dersi

27 Ağustos 2019 günü, 17:00-19:00 saatleri arasında İstanbul Galeri Feriye’de Shadow Yoga ile tanışma dersi organize ediyoruz. Kayıt için Biletix’ten yerinizi ayırtmak için tıklayın!

Feriye Tanışma.jpg

Hatha Yoga’nın özünde, kişiyi kısıtlayan bedensel, zihinsel ve duygusal kalıpların keşfedilerek çözülmesi süreci yatar. Yoga çalışması bu kişisel kalıpların dikkatle gözlenmesi ve sıkıştığı noktalarda çözülmesi için kullanılan bir araç ve bir yol olarak görülebilir.

Shadow Yoga da bu geleneğin uzantısı olan bir Hatha Yoga sistemidir.

Hatha Yoga bilgisi (bilgeliği), ciddi ve sebatlı öğrenciye uzun yıllar içinde damıtılarak aktarılır. Disiplin, tek başına ve her koşulda yogayı uygulama esnekliği, vücuttaki can akışını düzenleyen kadim kurallara saygı, kişisel dönüşümün kalbinde yatar.

Shadow Yoga sistemi ile tanışmak ve evde uygulayabileceğiniz kısa bir seriyi öğrenmek için tanışma dersimize katılabilirsiniz. İki saat sürecek bu derste yoga felsefesi, iç enerjinin çalışma dinamikleri ve yogayı hayata uyarlama becerisi üzerine de konuşacağız.

Derse gelirken karnınızın boş olmasına özen gösterin. İçinde rahat hareket edebileceğiniz kıyafetler giyebilirsiniz. Yalın ayak ve matsız çalışacağız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.